Ważna informacja!

Ze względu na prowadzone remonty, kontakt z biurem jest możliwy wyłącznie pod tel. +48 539 952 911 Elżbieta Michalska

| Praca

Szukasz pracy?

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy zatrudnimy:
  • Oczekujemy:
    - karty kierowcy, ważnego prawa jazdy C+E
    - niekaralności, dobrej reputacji

    - dyspozycyjności
    - świadectwa kwalifikacji zawodowych na przewóz rzeczy
    - aktualnego orzeczenia psychologicznego

    Zapewniamy:
    - umowę o pracę na pełen etat,
    - terminowość wypłat wynagrodzenia (pełne składki)
    - pracę przez cały rok (na terenie kraju)

    - wykształcenia min. średniego
    - dobrej organizacji pracy własnej

    Mile widziane:
    - doświadczenie na podobnym stanowisku
    - znajomość języków obcych

    Zapewniamy:
    - zatrudnienie w stabilnej firmie
    - umowę o pracę na pełen etat
    - pracę w młodym zespole
    - rozwój zawodowy

  • rejony działania do wyboru:
    woj. mazowieckie, lubuskie, pomorskie, świętokrzyskie, podkarpackie

    Oczekujemy:
    - min. wykształcenie średnie
    - mile widziane doświadczenie
    w handlu węglem
    - dobra organizacja pracy własnej
    - prawo jazdy kat. B

    Zadania:
    - pozyskiwanie klientów
    - sprzedaż węgla na wyznaczonym terenie
    - realizacja wyznaczonych planów

    Zapewniamy:
    - zatrudnienie na umowę o pracę
    - konkurencyjne wynagrodzenie
    - samochód i inne narzędzia pracy

C.V. i list motywacyjny prosimy kierować na adres:
kontakt@artano.com.pl
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. O ochronie danych osobowych".